SEO:

 • Підбір всіх ключових фраз на цільові сторінки;
 • Оптимізація мета заголовків title і description;
 • Написання технічного завдання для SEO копірайтера;
 • Усунення дублів сторінок сайту;
 • Генерація title і description за шаблоном для сторінок товару;
 • Генерація карти сайту;
 • Налаштування robots.txt;
 • Додавання компанії на карти Google;
 • Додавання сайту в Google WebmastersTools;
 • Установка аналітики Google ;
 • Перевірка і усунення ВСІХ SEO помилок сайту.

* Інформація на сторінці представлена ​​для ознайомлення. Повний список робіт, а також точна вартість вказані в договорі, який висилається за запитом на бажаний адресу електронної пошти, після отримання комерційної пропозиції.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 

Вартість оптимізації сайту:

1-39 категорій \ послуг = 3000-5000 грн .;

40-60 категорій \ послуг = 5000-7000 грн .;

60-80 категорій \ послуг = 7000-9000 грн .;

Більше 80 категорій = договірна.

 

Що таке SEO просування ми вже знаємо, а якщо ні то читаємо ще ось цю статтю. Але від чого все-таки залежить вартість розкрутки сайту, і які фактори враховуються при підрахунку вартості?

У даній статті ви знайдете відповідь на це питання. І так, вартість просування сайту залежить від чотирьох чинників:

 1. Вартість посилань;
 2. Вартість текстів;
 3. Ціни оптимізації;
 4. Інтересу компанії.

Далі на кожному з цих факторів зупинимося детальніше, а поки, можете відправити заявку на прорахунок вартості просування вашого сайту — форма вгорі. Вартість зворотних посилань Отже, перший і найважливіший момент при підрахунку — це правильно виконаний аналіз сайтів конкурентів. Основною метою цього аналізу є збір інформації щодо кількості посилань на сайти-конкуренти. Грамотні і досвідчені оптимізатори орієнтуються на сайти, які знаходяться в топ пошукових систем Google, і, в першу чергу, оцінюють їх зворотні посилання, а потім тільки озвучують кількість і вартість посилань клієнту.

Але варто пам’ятати, що дана цифра на «посилальне», приблизна, тому що невідомо на сто відсотків, чи буде достатньо тієї кількості зворотних посилань, якого вистачило для сайту конкурентів.

Якість посилань може бути різним. Іноді сто хороших тематичних посилань дають більше ефективності, ніж тисяча неякісних. При просуванні сайту посиланнями може бути два варіанти. Перший, коли купують «вічні» посилання, які, як правило, дорожче. А другий — орендовані, вони дешевші, але платити за них потрібно постійно, щоб утримати позиції в ТОП. І, як ви розумієте, від того, які посилання будуть закуповуватися оптимізаторами, залежить вартість зворотних посилань. Написання SEO текстів для сайту Про важливість даного контенту на сайті ви можете прочитати в статті про SEO оптимізацію текстів сайту, а якщо є бажання спробувати себе в якості копірайтера, читайте статтю про те, як написати SEO текст самостійно.

При формуванні вартості просування сайту певна сума піде на написання цих самих текстів. Кількість текстів визначається при розробці семантичного ядра сайту.

В середньому для сайту необхідно написати від десяти до тридцяти текстів. Вартість написання одного тексту, обсягом від 500 до 3000 символів становить 3-7 доларів. Пошукова оптимізація сайту SEO оптимізація сайту впроваджується або програмістом з боку клієнта, або оптимізатором. Вартість впровадження цих змін різна і коливається від 50 $ до 1000 $. Для того, щоб почати просування проекту, в першу чергу його потрібно підготувати, тобто оптимізувати для пошуку. Всі основні моменти, на які потрібно звернути увагу при оптимізації, розписані в статті про правильну пошукову оптимізацію сайту.